ENGLISH

DÉMON VETŘELEC
BAER bilat+

narozen 4.2.1997

Černě tečkovaný, mohutný pes, štěpí na hnědou. Dává sytý pigment. Je otcem ETRIXE VETŘELEC a vede krevní linii nejlepších českých šampionů. Démonovo potomstvo jsou početné, zdravé odchovy s mohutnými štěňaty.

Otec DÉMONA je mnohonásobný vítěz výstav a držitel titulů, vynikající AGIR ZE ZAHRAD ČASU, pes, kterého si pro bezvadný exterier a skvělou ovladatelnost vybrali filmaři do hlavní psí role v celovečerním filmu. Také zazářil v několika reklamách.

Dědeček DÉMONA je ARSI RODODENDRON CH. ČSSR, Středoevropský Vítěz, Klubový Vítěz, Vítěz SSR, Vítěz Plemene, ČKCH atd.

Matka DÉMONA, CABRIS VETŘELEC je mohutná, pracovně vedená fena s výborným exteriérem po šampiónovi a vítězi plemene DUNHIL PLUM BRANDY a špičkové feně DŽESI HELIOTROP.

DÉMON VETŘELEC je ryze pracovně vedený pes. Má, jako dosud jediný dalmatin, náročný výcvik obran Ringo - celotělové zákusy do tvrdě útočícího figuranta v ochranném obleku. Pes na Ringo musí být nekompromisní, mít pevné nervy a samostatnost při rychlém rozhodování se, zároveň však musí být dobře ovladatelný a naprosto vyrovnaný. To vše DÉMON splňuje, proto ve výcviku obstál. Přestože je velmi pracovně vytížený, a proto se na výstavách příliš neprezentuje, získal mimo několika ocenění titul NEJLEPŠÍ PLEMENÍK KLUBOVÉ VÝSTAVY LOUNY 2004.

Výstavy:
Klubová výstava Praha 2007 - třída veteránů - výborný
2 x vítěz třídy pracovní, 1 x oblastní vítěz,
nejlepší plemeník klubové výstavy Louny 2004 - vždy výborný.

Zkoušky z výkonu:
BZH - barvařská zkouška honičů
ZOP - zkouška ovladatelnosti psa Kynologické jednoty ČR Brno
ZPU1 - zkouška ovladatelnosti psa Kynologické jednoty ČR Brno
ZPU2 - zkouška ovladatelnosti psa Kynologické jednoty ČR Brno

Ringo výcvik.

3. místo - pes roku 2005 ve výkonu

Kryje za výhodných podmínek, možnost ubytování fenky i majitele.